Bologna Modern Apartment By Wonderful Italy

  • 52 μ²
  • 1 υπνοδωμάτιο
  • 1 μπάνιο

Το Bologna Modern Apartment By Wonderful Italy απέχει περίπου 3 χλμ. από τη Βιβλιοθήκη Salaborsa. Παρέχεται Wi-Fi για εργασία και ψυχαγωγία.

Το Bologna Modern Apartment By Wonderful Italy 52 τ.μ. Περιλαμβάνει μπαλκόνι, χώρο καθιστικού και σαλόνι με ρυθμιζόμενο κλιματισμό για απόλυτη άνεση. Επιπλέον, υπάρχουν στεγνωτήρας μαλλιών και πετσέτες. Για περισσότερη άνεση, αυτό το κατάλυμα διαθέτει μπιντές και ντους.

Αυτό το διαμέρισμα προσφέρει επίσης τραπέζι και καναπέ στο μπαλκόνι του.

Απολαύστε κουζίνα που παρέχεται στο Bologna Modern Apartment By Wonderful Italy και είναι εξοπλισμένη με παροχές καφέ και τσαγιού, ψυγείο, φούρνο για την εξυπηρέτησή σας.

Πανεπιστημιακό Βιβλιοθήκη της Μπολόνια απέχει περίπου 10 λεπτά οδικώς από το διαμέρισμα και ο σταθμός λεωφορείων Bernardi είναι σε απόσταση περίπου 5 λεπτών με τα πόδια. Το κέντρο της πόλης απέχει μόλις 5 χλμ. και το αεροδρόμιο της Μπολόνια-Μπόργκο Πανιγκάλε βρίσκεται σε απόσταση 5 χλμ. από αυτό το διαμέρισμα. Ενορία της Santa Maria della Vita βρίσκεται σε απόσταση περίπου 3,1 χλμ. Από εδώ μπορείτε να φτάσετε στο σιδηροδρομικό σταθμό Bologna Centrale που βρίσκεται σε απόσταση περίπου 3 χλμ.

Χρειάζεστε περισσότερες επιλογές;
Check Top hotels near Bologna Modern Apartment By Wonderful Italy
Santa Viola House
Τιμή μόνο για κινητά

Santa Viola House

9.0
Άριστο 24 σχόλια
391 μ από το κατάλυμα
USD 122 USD 110
ανά νύχτα
Mi Casita
Τιμή μόνο για κινητά

Mi Casita

425 μ από το κατάλυμα
USD 135 USD 122
ανά νύχτα
Bhh Bologna Holiday Home Private Garden Reserved Parking -Wwwbolognaholidayhomecom- House Garden Parking
Τιμή μόνο για κινητά

Bhh Bologna Holiday Home Private Garden Reserved Parking -Wwwbolognaholidayhomecom- House Garden Parking

9.8
Εξαιρετικό 66 σχόλια
492 μ από το κατάλυμα
USD 122 USD 110
ανά νύχτα
    Πρόσβαση στο ξενοδοχείο

    Αεροδρόμια

    Αεροδρόμιο της Μπολόνια-Μπόργκο Πανιγκάλε
    7 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Κεντρικός Σταθμός της Μπολόνια
    3,5 χλμ.

    Εγκαταστάσεις

    Διαδίκτυο

    • Wi-Fi

    Στάθμευση

    • Στάθμευση

    Στην κουζίνα

    • Βραστήρας
    • Κουζινικά είδη

    Στα δωμάτια

    • Κλιματισμός
    • Θέρμανση
    • Καθιστικό
    • Εγκαταστάσεις για τσάι και καφέ
    • Τραπέζι φαγητού
    • Υπηρεσία σιδερώματος

    Στο μπάνιο

    • Πλυντήριο ρούχων

    Γενικές εγκαταστάσεις

    • Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
    • Ανελκυστήρας
    • Πυροσβεστήρες

    Κατοικίδια

    • Δεν επιτρέπονται κατοικίδια !

    Σημαντικές πληροφορίες

    Check-in: από 15:00 έως 20:00
    Check-out: έως 10:00
    Αριθμός αδείας037006-AT-04186,IT037006C28HDSEMU9
    Συχνές ερωτήσεις
    • ❓
      Πού ακριβώς είναι το Bologna Modern Apartment By Wonderful Italy;
      Το Bologna Modern Apartment By Wonderful Italy βρίσκεται κοντά σε Mast.
    • ❓
      Ποια αξιοθέατα έχει κοντά στο το Bologna Modern Apartment By Wonderful Italy;
      Τα δημοφιλή αξιοθέατα που βρίσκονται κοντά στο το Bologna Modern Apartment By Wonderful Italy περιλαμβάνουν Μουσείο Μαιευτικής, Κοιμητήριο La Certosa καθώς και Πανεπιστημιακό Βιβλιοθήκη της Μπολόνια.
    • ❓
      Πόσο κοστίζει η κράτηση στο το Bologna Modern Apartment By Wonderful Italy;
      Η τιμή κράτησης στο το Bologna Modern Apartment By Wonderful Italy θα είναι 211€.
    • ❓
      Υπάρχουν εστιατόρια κοντά στο αυτό το διαμέρισμα;
      Τα εστιατόρια κοντά στο αυτό το διαμέρισμα περιλαμβάνουν Caffè Antico και Pizzeria L'angolo και απέχουν μόνο 5 λεπτά με τα πόδια.
    • ❓
      Είναι διαθέσιμο το Ίντερνετ στο διαμέρισμα;
      Όχι, στο διαμέρισμα δεν προσφέρει Wi-Fi. Παρακαλούμε, επικοινωνήστε με το κατάλυμα για να μάθετε περισσότερα σχετικά με τους όρους και προϋποθέσεις.
    • ❓
      Πόσο μεγάλο είναι το Bologna Modern Apartment By Wonderful Italy;
      Η έκταση του το Bologna Modern Apartment By Wonderful Italy αποτελεί 52 μ².

    Τοποθεσία

    Map
    Σε κοντινή απόσταση

    Αεροδρόμια

    Αεροδρόμιο της Μπολόνια-Μπόργκο Πανιγκάλε
    7 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Κεντρικός Σταθμός της Μπολόνια
    3,5 χλμ.

    Αξιοθέατα κοντά

    Εστιατόρια κοντά

    Φωτογραφίες

    Αξιολογήσεις

    Δεν έχει σχόλια ακόμα :(

    Εάν έχει μείνει σ' αυτό το ξενοδοχείο, μοιραστείτε την εμπειρία σας μαζί μας

    Γράψτε σχόλιο

    Γράψτε σχόλιο

    Πότε ταξιδέψατε;

    Η βαθμολογία σας

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Πολύ κακό
    Εξαιρετκό

    Τα στοιχεία σας

    Από πού είστε;
    Ευχαριστούμε! Σας ευχαριστούμε που αφιερώσατε χρόνο για να μοιραστείτε την εμπειρία σας. Το σχόλιό σας θα δημοσιευτεί σύντομα.
    Επιστροφή στα σχόλια
    Το σχόλιο δεν έχει αποσταλεί.

    Επικοινωνήστε μαζί μας

    Εάν χρειάζεστε περισσότερα από 4 δωμάτια, παρακαλώ, υποβάλετε αίτημα ομαδικής κρατήσης.
    Τα στοιχεία σας
    Θέμα
    Μήνυμα
    Bologna Modern Apartment By Wonderful Italy

    Εμφάνιση στο χάρτη:

    Αξιοθέατα
    Συνιστώμενα εστιατόρια
    Οι δημόσιες συγκοινωνίες
    Ευχαριστούμε για την ανταπόκρισή σας
    Ευχαριστώ για την εγγραφή
    Κλείσιμο